חגג שמח לכולם ושאלה לכבוד העורך דין - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • זהבית

נשלח ע"יזהבית 00:01, 26 בספטמבר 2014

הי יש לי חובות של בנקים שאני כבר לא יכולה להחזיר אני בת 29 אין לי נכסים או רכוש החובות בערך 280 אלף אין לי מושג איך הגיעו לזה אולי ריביות? טוב אז ככה אני חזרתי להורים שלי כי אין לי איפה ללכת עכשיו אני רוצה לדעת אם אני הולכת לפשיטת רגל לא יערבו את ההורים שלי ואף אחד בגלל שאני יושנת אצלהם הם רוצים לעזור לי אבל לא להיות מעורבים אפילו לשניה בכל מה שקשור לזה

השב
  • 10:13, 26 בספטמבר 2014

חג שמח ושנה טובה, במידה וחזרת להתגורר אצל ההורים את גורמת לעירובם בהליך. אתם נחשבים כולכם כיחידה כלכלית אחת לצורך דיווח על הכנסות והוצאות. משכך טוב תעשי אם תעברי להתגורר לבד. אני מציע לך להתקשר למשרדי בתחילת השבוע ולתאם פגישה בה אוכל לסייע לך יותר.

תגובה
  • 11:53, 26 בספטמבר 2014

מה הטלפון? ואיך אני יגור לבד שאין לי כסף בקושי לנסיעות הם רק עוזרים להליך הזה הכול מעוקל מוגבל להשכיר דירה קצת הזוי ואני רק יושנת הם לא מכלכלים אותי ולא שום דבר

תגובה
  • 12:10, 26 בספטמבר 2014

טל גוטרמן, משרד עורכי דין
    טלפון 04-8660110

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.