פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 09:32, 20 באוקטובר 2014

  היי האם אפשר לנהל הליך פשיטת רגל בארץ בשם החייב אשר מתגורר בחו"ל? או לפחות להתחיל את התהליך עד צו הכינוס? האם זה נכון שאני מגיע להסכמה עם רב הנושים אזי יסגרו את כל התיקים לפי ההסכמה עם הרב? בתודה מראש,

  השב
 • 09:35, 20 באוקטובר 2014

  שלומות, ניתן לנהל הליך פש"ר לחייב המצוי בחו"ל. לגבי השאלה השנייה שלך, לגבי רוב נושים, אין הדבר כך. ניתן להגיע להסדר נושים עת קיים רוב נשייה מניין וערך.
  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.