פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שאול

  נשלח ע"ישאול 10:30, 24 באוקטובר 2014

  שלום רציתי לדעת מה בעצם ממנים לחייב בפשיטת רגל נאמן? כונס נכסים או יש משהו אחר?נטול רכוש אני

  השב
 • 10:37, 24 באוקטובר 2014

  בעל תפקיד, מנהל מיוחד/נאמן, ממונה מטעם בית המשפט ואמור לנהל את ההליך כזרועו הארוכה של בית המשפט, יש לו תפקידים רבים מעבר לכינוס הנכסים המוחשיים של החייב. אגב, חובות של החייב, הינם נכסים לכל דבר ועניין ולכן על בעל התפקיד לבדקם ובמקרים רבים אף לדחותם. משמע למחקם. לכן תפקיד בעל התפקיד הינו חשוב ונחוץ הן לחייב והן לבית המשפט.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.