• קובי

נשלח ע"יקובי 12:35, 28 באוקטובר 2014

אני בבעיה רצינית יש לי תיק פלילי משנת 2003 וזה דופק לי תחיים בלמצוא עבודה ואני בהליך פשיטת רגל כל ריאיון שאני הולך רוצים לעשות לי פוליגרף או רוצים דף נקי ולעבודות של כפיים כי מתעסקים בסחורה אני בן 31 אני ילד טוב עשיתי טעות שהייתי ילד היום אני משלם על זה ובגלל זה אני צריך לקבל ביטוח לאומי יש אפשרות שהכנר או נאמן יסדר לי עבודה ?

השב
  • 12:21, 2 בנובמבר 2014

קובי שלומות, נסה את מזלך.... נראה לך שהכונ"ר הוא לשכת עבודה ?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.