קנס במסגרת הליך פלילי - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אסי לוי

  נשלח ע"יאסי לוי 20:09, 3 בנובמבר 2014

  קיים נגדי פס"ד פלילי לפיו עלי לשלם קנס למדינה בסך 350,000 ב20 תשלומים ובמידה ואני לא עמוד בתשלום יש חלופת מאסר למשך שנה. האם במסגרת הליך פש"ר אני אוכל להכניס גם את החוב הזה או שבכל יהיה עלי לשלם אותו? אני כבר מבולבל כי כל עו"ד אומר לי משהו אחר . אחד אמר לי שזה קנס במסגרת הליך פלילי וזה לא נכנס להילך פש"ר ואחר אמר לי שניתן להכניסו.

  השב
 • 20:13, 3 בנובמבר 2014

  אסי שלום, פס"ד בפלילי הכולל קנס לרשויות המדינה, כעיקרון אינו חוב אותו ניתן לפטור באמצעות הליך הפש"ד, ברם, חובה עליך לדווח לכונ"ר על קיומו של החוב, וניתן להקפיאו עד למועד בו יסתיים הליך הפש"ר ולשלמו רק בסופו של ההליך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.