• אסי

  נשלח ע"יאסי 12:05, 23 בפברואר 2015

  שלום בקשר אני בהליך הכוונה בצו כינוס בינתים החובות בהוצאה לפועל תופחים לשמיםם תכלס אין לי אמצעים להגיע להסדרים עם נושים שהם בנקים פשוט אין לי כסף וגם אם אני יהיה סליחה על הביטוי זונה אני לא יצליח לשלם את זה המנהל מיוחד מודע לדברים האלו או שהוא משרת רק תנושים שגם ככה אין לי מה להציע להם ולא יהיה גם אני בלי כלום

  השב
 • 10:51, 3 במרץ 2015

  לידיעתך, ממועד צו הכינוס, החובות קופאים. מה גם, שבעת בדיקת תביעות החוב על ידי בעל התפקיד, הרי שעל זה מוטלת החובה לעדכן החובות בהתאם להוראות הפקודה ותקנותיה. לאמור, ליתן לחוב ממועד פתיחת תיק ההוצל"פ, רבית והצמדה בהתאם לפסיקה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.