סירוב בקבלת משכנתה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • איציק מזרחי

  נשלח ע"יאיציק מזרחי 20:04, 24 בפברואר 2015

  שלום רב . אני פושט רגל לשעבר (כשלוש שנים מיום ההפטר ). הרצוני לרכוש דירה יחד עם זוגתי ואני לא מצליח לקבל אישור למשכנתה . אני שכיר שמונה שנים עם משכורת קבועה (18,000 ש"ח נטו ) . האם הסירוב של הבנק הוא חוקי ?

  השב
 • 01:42, 25 בפברואר 2015

  גם לי זה קרה הם נזהרים גם תרוויח 50 אלף שקל ביטחון אין להם שאחרי שתיקח משכנתא תרוויח או שיפטרו אותך ככה לי אמרו

  תגובה
 • 10:55, 3 במרץ 2015

  מתן משכנתא כמו כל אשראי אחר, הינו בהתאם למוכנותו של הבנק.... ברם, מניעת הבנק ליתן לך את ההלוואה המבוקשת, צריך שתיעשה עם נימוקים משכנעים במיוחד. דרוש, ועמוד על דרישתך, לקבל מאת הבנק את הנימוק לפיו אתה מסורב לקבל המשכנתא, ובכתב. יחד עם תגובת הבנק, אתה רשאי לפנות לפיקוח על הבנקים.... תן להם לבצע את העבודה בעבורך..

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.