• מושיקו

  נשלח ע"ימושיקו 10:16, 10 במרץ 2015

  שלום ליאור רציתי לדעת אם יש מעקבים אחרי פושטי רגל או שהנאמן מתבסס לפי הדוחות ומה עושים בדוח שאין מה למלא קו שחור? ולמי לתת את הדוח למנהל או לכונס או גם וגם בדוח רשום רק למנהל מיוחד רק אם לא מינו אז לכונס והפקיד בכונס אומר גם וגם הבחור בכניסה הכוונה שמשרת את הלקוחות

  השב
 • 10:44, 10 במרץ 2015

  ראשית שמי טל, שנית, אכן חייבים נבדקים על ידי בעל התפקיד הממונה על ידי בית המשפט, ובסיוע אחרים, לרבות חוחקרים פרטיים. את הדוחות הדו-חודשיים, יש להגיש הן למשרד הכונ"ר והן למשרדו של בעל התפקיד.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.