מה התנאים להפטר לאחר 18 חודשים? - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ליבנה

  נשלח ע"יליבנה 21:05, 16 באפריל 2015

  מה התנאים להפטר אחרי 18 חודשים?. אין כסף לשלם וחייב שמתקשה למצוא עבודה בגלל עבירות של גניבות ממעביד והצתות תיקים לא חדשים אבל הרישום נשארר ותקוע בלשכת תעסוקה שאבסורד הם גם לא מוצאים לי עבודה והאם זכותי לומר למנהל מיוחד כל מה שאני חושב או שזה רק חקירה מהצד שלוו?אשמח לעצה למה אני בדד במערכהה הזאת

  השב
 • 09:38, 19 באפריל 2015

  ליבנה שלומות, פנה אל בעל התפקיד הממונה על תיק הפש"ר שלך והגיע עימו להסכמה לפיה יינתן לך הפטר בהסכמת הצדדים. כעיקרון חובות שנוצרו כתוצאה מעבירות פליליות, יכול ותהיה לך בעיה להמשיך בהליך עקב חוסר תום לב ביצירת החובות. אני מציע לך לפנות אל לשכת הסיוע המשפטי בכדי שאלו ימנו עבורך עו"ד שיסייע בידך.... בהצלחה.

  תגובה
 • 11:27, 19 באפריל 2015

  אין לי חובות שנוצרו מעבירות פליליות זה שטויות שהייתי ילד אין קשר זה חובות שנוצרו בגלל הלוואה שלקחתי ופיטורים משכורת נמוכה ושהייתי צריך לדאוג לעצמי לא היה לי עזרה או משהו אבל יש לי הרבה זעם כלפי זה כי שילמתי יותר ריביות מאשר כל ההלוואות שחזרו לאותו דבר אם הייתי בזמנו בהוצאה לפועל הייתי מיליונר היום אבל אני בפשיטה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.