תביעת חוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • נועם יעקב

  נשלח ע"ינועם יעקב 08:34, 17 באפריל 2015

  הגשתי בקשה לפשיטת רגל, רשמתי את רשימת הנושים בינהם עיריית אור יהודה החוב להיום 220,000 בפתיחה 43,000 לפתע בפלט של הכנ"ר אני רואה שעורך דין ו/או העירייה רשמו תביעת חוב 460,000 כאילו זה החוב, ואני יודע שזה שקר שאלתי מה יוצא להם מזה מדוע עושים הגזמה, ואם יש להם כוונה, ובסוף, למי עלי לפניות בקשר לזה? תודה

  השב
 • 09:43, 19 באפריל 2015

  נועם שלומות, כעיקרון בדיקת תביעות החוב נעשית מיד לאחר הכרזתך כפושט רגל ולא בשלב בו מונפק כנגדך צו כינוס. ברם, טוב תעשה אם ברגע שימונה לך בעל תפקיד מטעם בית המשפט אשר ימונה על תיקך, תעלה בפניו את טענותיך בדבר תביעת החוב של העירייה.
  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.