לא מובן לי משהוו - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רוי

  נשלח ע"ירוי 23:36, 7 במאי 2015

  למה האתר של הכונר לא מעודכן....;/.// תביעות חוב נספרות ברגע שזה נרשם ברשומות נגיד זה נרשם בתאריך 14 לבפרואר ומפה סופרים 6 חודשים אז למה הנושה יכול להעריך את זה אז מה עשינו פה.??? אם קיבלתי 300 שקל ממישהו מהמשפחה צריך לציין את זה בשונות?.? ואם הבנאדם לא רוצה שאני ארשום את זה אז מה עושים כל הדוח הזה זה צרה צרורה

  השב
 • 16:04, 14 במאי 2015

  שלום רוי, תביעות החוב מתעדכנות אצל הכונס הרשמי ואצל בעל התפקיד שמונה לך במסגרת תיק הפש"ר. לגבי הארכות מועד להגשת תביעות חוב, הפסיקה החדשה מקלה עם הנושים ובעקבות הפסיקה הנ"ל ניתן להאריך את המועד להגשת תביעת החוב, כמובן שנימוקי הבקשה צריך שתהיינה סבירות. לגבי סכומים שניתנו מבני משפחה ו/או מאחרים ואלה אינם מעוניינים להגיש תביעת חוב בגינן, הם רשאים שלא להגיש התביעות הנ"ל. לגבי הצהרת החייב בדבר חובותיו לנושיו, עליו למלא את כל האינפורמציה הנדרשת, לרבות חובות אצל אנשים ו/או אחרים, אשר אינן מעוניינים להגיש תביעה בגינן. הדוח אינו צרה כלל וכלל. הדוח משקף את מהלך ניהול ההליך והוא נדרש על מנת שתוכח פעילות והתנהלות תקינה.
  בהצלחה
  טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.