הדואר מגיע פתוח לאחר סגירת תיק פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • חן

  נשלח ע"יחן 12:38, 31 במאי 2015

  בחודשים האחרונים אחת מבני משפחתי החלה בהליכים של פשיטת רגל ולאחר שקראה והבינה את ההשלכות הנובעות מכך החליטה לחזור בה. במהלך ההליך היא קיבלה דואר פתוח אך עכשיו כבר יותר מחודש לאחר שקיבלה אישור לכך שהתיק נסגר ועדיין כל הדואר שהיא מקבלת פתוח (רק שלה). אני מנסה להבין עם מי צריך לדבר ולומר לו שהתיק נסגר זה לא יתכן שפותחים לה את החשבונות חשבונות בנק וכל מכתב אחר. למי צריך לפנות בנושא?

  השב
 • 12:59, 31 במאי 2015

  חן שלומות, אני לא מבין למה הדואר שקיבלה היה פתוח מלכתחילה. אין שום סיבה שמישהו יפתח לה את הדואר, לא במשך ההליך ולא בתום ההליך. פנה אל רשות הדואר ובדוק העניין. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.