• הילה

  נשלח ע"יהילה 05:33, 21 ביוני 2015

  שלום לפני כשנתיים בערך היינו בהליך פשיטת רגל עקב חוב משכנתא ועוד כמה חובות שנקלענו אליהם בניהם חוב לחברת סלקום. הגענו להסדר ושילמנו סכום מסויים .לא קיבלנו מכתב שכתוב עליו הפטר אלא קיבלנו פסיקתא שכתוב שבהמשך להחלטת בית המשפט .....אישר בית המשפט את הסדר הנושים ...הרני להורות על.. 1 סיום הליך פשר 2. הסרת כל ההגבלות וכו'... אז כמו שאמרתי סלקום היתה אחד הנושים שהיה לנו חוב אצלה. כיום אני מחוברת לטלויזיה של הוט ורוצה להתחבר לטלויזיה של סלקום האם כדאי לי ליצור איתם קשר ולבקש התחברות. אני לא רוצה שיווצר מצב שיבקשו את כספם מלפני ההליך.. או לעשות לי בעיות כלשהם אני ממש פוחדת מבעיות. 1. האם הם יכולים לפי חוק לבקש את כספם? 2. האם אתם ממליצים לי לא להתעסק איתם כי היו נושים שלי ולהשאר עם הוט? תודה על העזרה.

  השב
 • 12:36, 21 ביוני 2015

  הילה שלומות, החל ממתן צו ההפטר החלוט כנגד החייב, לא יכולים לבוא בטענות חוב שנוצר בטרם צו הכינוס שניתן לחייב. המשמעות הינה שאת רשאית לפנות אל נותן השירות גם אם היה בעבר חוב כלפיו מאת החייב, ונותן השירות אינו רשאי להתנות המשך מתן שירות בתשלום יתרת החוב לאחר מתן ההפטר. סעי ברכה.

  תגובה
 • 12:37, 21 ביוני 2015

  בטעות נרשם סעי ברכה, במקום שאי ברכה....

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.