מתי מזמינים - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 18:00, 21 ביולי 2015

  לחקירה אצלל המנהל מיוחד ומה הוא עושה? מה עושים אצלו?

  השב
 • 19:06, 21 ביולי 2015

  המנהל המיוחד יזמן אותך לחקירה בזמנו שלו, ברם, דע כי הוא אמור להגיש לאחר 8 חודשים ממועד צו הכינוס שהוצא כנגדך, דוח ביניים. אזי הוא לבטח יזמן אותך בטרם המועד הנ"ל. בחקירה הוא ישאל אותך כיצד נוצרו חובותיך, האם נגרמו עקב כשל עסקי או התנהלות אחרת, עליך להוכיח כי חובותיך נוצרו בתום לב מצידך, בנוסף בחקירה הוא ישאל אותך לגבי מי הם הנושים שלך, ויבדוק עימך מהם נכסייך על מנת לכנסם. ועוד... פנה לייעוץ בטרם החקירה לעו"ד הבקיא בתחום הפש"ר על מנת שזה יכין אותך לחקירה הנ"ל. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.