הגדלת התשלום החודשי - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • משה

  נשלח ע"ימשה 20:37, 21 ביולי 2015

  תוך כדי דיון בבקשה שלי להכרזה השופט מאוד כעס שאני לא עובד ומקבל הבטחת הכנסה ולא מצאתי עבודה כבר 7 חודשים. אני נמצא בחקירה משטרתית בחשד לקבת דבר במירמה והרבה מעבידים לא קיבלו אותי.וגם בגלל גילי. אני כמובן חותם בלשכה לפי הדרישה שלהם. השופט הגדיל לי את התשלום מ-400 שח ל-1000 שח. מה אני אשם שזה מצבי? האם ניתן לעשות משהו? תודה רבה

  השב
 • 08:43, 22 ביולי 2015

  משה שלומות, כמובן שניתן לעשות והרבה.... אני מקווה שאתה מיוצג על ידי עו"ד בהליך הפש"ר. במידה ואינך יכול לשכור עו"ד פרטי, פנה אל לשכת הסיוע המשפטי כדי שימנו עבורך עו"ד שייצגך. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.