• ענת

  נשלח ע"יענת 17:50, 7 באוגוסט 2015

  שלום, אני לפני תחילת פש"ר, הייתי רק ביעוץ, עוד לא הוגשו מסמכים ולא נפתח כלום. אני עובדת ורבתי עם מנהל וכנראה אפוטר. מגיע לי פיצויים. האם כדי להמתין לפיטורים ולקבל פיצויים ..זה לא הרבה משהו כמו 15000 ש"ח. ולאחר מכן להתחיל פש"ר? מה ההמלצה הנכונה? לא רוצה להתעייץ עם עורך דין שלי כי הוא רק מאיץ בי... תודה

  השב
 • 18:49, 7 באוגוסט 2015

  ענת ערב טוב, שאלתך היא שאלה מורכבת וחסרת הרבה פרטים. ראשית, האם את מוגנת היום כנגד הליכי ההוצל"פ ? שנית, האם מישהו הטיל עיקול על קופת הפיצויים ממנה את אמורה להיפרע? שלישית, האם בטרם הגשת הבקשה לפש"ר, העורך דין המייצג שלך, בדק את החובות הרובצים עלייך כולל מהותם כדי לשקול האם את מתאימה להליך הפש"ר ? ועוד כהנה וכהנה שאלות. אני מציע כי בטרם את עושה כל צעד, תיוועצי עם עורך דין הבקיא בתחום הפש"ר כדי שלא תעשי טעות שתהיה בסופו של עניין לכדי נזק עבורך. הח"מ מומחה בתחום הפש"ר וישמח ליתן לך מענה. בהצלחה. טל גוטרמן, עו"ד 04-8660110.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.