הימשכות הליך פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • משה

  נשלח ע"ימשה 20:28, 11 באוגוסט 2015

  אחרי שאדם מוכרז כפושט רגל אחרי שכבר היה לפחות שנה וחצי תחת צו כינוס מדוע ממשיכים למשוך אותו הרבה שנים? האם כיום לפי הבנתי מנסים לקצר את הזמן ?... תודה לעונים

  השב
 • 08:10, 19 באוגוסט 2015

  משה שלומות, הליך פשיטת הרגל הינו הליך אינדיבידואלי, יש ובהתאם לנסיבות החייב משך ההליך הינו קצר ויש ארוך. במידה ותיק הפש"ר של מוגדר כתיק רפורמה, אזי תוקצב תקופת הליך הפש"ר. ברם, גם זו אינה בגדר חובה, ונתונה לשיקול בית המשפט של הפש"ר הלוא הוא בית המשפט המחוזי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.