אייל משולם - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • האם פשיטת רגל זה הונאה?

  נשלח ע"יהאם פשיטת רגל זה הונאה? 11:42, 30 באוגוסט 2015

  אני בהליך פשטר ולא מוצא עבודה למרות שתמיד עבדתי אבל תקופה שחורה ודיכאון ומחשבות לא נורמליות שיש לי בראש אני לא מתפקד למרות שאני נראה משחק הכול רגיל יש לי אישורים שאני הולך ומחפש עבודה ולא סתם מחרטט האם יכולים לעשות לי בעיה?אני משלם בזמן מגיש דוחות,אני מגיל 11 עובד נכון הלווה שלקחתי לגדל את עצמי זה מה שהוביל אותי לבאלגן הזה ועוד מלא סיפורים נגד הבנקים שעשקו אותי עם הריביות אני צעיר 32 השאלה אם יתנו לי לפתוח דף חדש או שכל ההליך הזה מיותר לגמרי חובות 250 אלף והכול הונאה של פתיחת דף חדש פעם בחיים או שיחזירו אותי להוצאה לפועל והחוב יגיע למיליונים ואני גם ככה בלי רכוש בלי נכסים בלי כלום זה המשטרה של ההליך לחזור להיות נטל שוב על המדינה?

  השב
 • 12:20, 30 באוגוסט 2015

  אייל שלומות, הליך הפש"ר הינו ההליך היחיד עלי אדמות אשר בסופו תזכה ללידה מחדש. יש להעריך ולכבד את האפשרות שניתנה לך על ידי חוקי המדינה. הליך פשיטת רגל הינו במהותו הליך סוציאלי ומשכך אל לך לראות בו כ"הונאה" לדבריך.... אני משתהה מדברייך וקשה לי להאמין למה ששומעות אוזניי. הרי רק בהליך דנא אתה מוגן כנגד רדיפת הנושים, שהיו מנת חלקך במידה ולא היית מצוי בהליך. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.