פתיחת עוסק מורשה לאחר קבלת צו כינוס - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • רוני

נשלח ע"ירוני 02:37, 6 בספטמבר 2015

טל שלום, עקב אובדן כושר עבודה של כמה שנים הגעתי לפשיטת רגל. אני כבר בתהליכי שיקום מתקדמים אך קיבלתי צו כינוס רק לפני כחודש. אני מעוניינת לפתוח עסק שחייב להיות עוסק מורשה ורגע לפני שפותחת אותו על שמי רוצה לברר מה ההשלכות שיכולות להיות: 1. מבחינת הליך הסדר נושים (אם ארצה לעשות). 2. מבחינת קבלת הפטר עתידי. 3. כל השלכה נוספת שיכולה להיות ואני לא מודעת לה כרגע. הדבר היחידי שאני יודעת זה שמן הסתם ככל שהרווחים שלי יהיו גבוהים יותר כך כנראה גם יעלה סכום ההחזר החודשי (וכמובן המיסוי אבל זה לא קשור לפשיטת הרגל). פניתי למשרד המע"מ, למס הכנסה, התייעצתי עם מכרים שלי (רואי חשבון ועורכי דין) ואף אחד לא ממש ידע לתת לי תשובות בעניין... חשוב לי לדעת את הדברים לפני שאני עושה משהו, מאוד אודה לעזרתך!!!

השב
  • 16:14, 16 בספטמבר 2015

רוני שלומות, אשמח לענות על כל השאלות בפגישת ייעוץ מסודרת. אנא פני אל הח"מ.
    טל גוטרמן, עו"ד
    04-8660110

תגובה
  • 00:28, 18 בספטמבר 2015

אתה נותן פגישות ייעוץ ללא תשלום? לא רק במסגרת הפורום?

תגובה
  • 00:31, 18 בספטמבר 2015

צור קשר עם משרדי,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.