שלום העורך דין טל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • חסוי

  נשלח ע"יחסוי 15:00, 20 בספטמבר 2015

  הליך פשיטת רגל נועד לאנשים שאין סיכוי שיצליחו לשלם בלי זכויות בלי נכסים בלי כלום בלי השכלה בלי עבודה עם שכר נורמלי מינימום לפי מה שאני קורא פה זה הליך מזויף והונאה אם ככה עושים תמוות לאנשים שרוצים לפתוח דף חדש אחרי כל הייסורים שעברו והכסף שזרקו לפני זה בריביות אלפי אלפי אלפי שקלים לפי מה שאני חושב עדיף להיות בהוצאה לפועל ולהמשיך להיות נטל עד שימחקו תחוב שם כי זה יגיע למיליארדים שורה תחתונה שום נושה לא יראה שקל והחייב יעבוד בשחור יקבל קצבה וזהו האם זה מטרת ההליך גם לבחור בן 32 שנקלע בתום לב וימררוו לו תחיים בשביל הפטר לפתוח דף חדש -בארצות הברית חבר שלי אזרח נכנס לפשיטת רגל תוך חודשיים קיבל הפטר נגמר הסיפור בלי סחבת וכאבי ראש

  השב
 • 08:10, 21 בספטמבר 2015

  שלומות, הליך פשיטת רגל הינו הליך המתאים לחלק מהציבור בישראל ולא לכל אחד. התיאור שתיארת בשאלתך, אינו תואם חייב הראוי להינות מהליך הפש"ר, שהינו הליך שבבסיסו הינו סוציאלי. חייב אשר מבקש לעשות שימוש בהליך פש"ר צריך שתהיה לו הסבלנות והסובלנות כדי שבסופו של יום יוכל לקבל את ההפטר המיוחל. ישנם אכן פרוצדורות ומחויבויות בהליך הפש"ר עד למועד קבלת ההפטר. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.