שלום לך כבוד העורך הדין - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שי

  נשלח ע"ישי 01:33, 16 באוקטובר 2015

  יש לי שאלה שאנ מנסה להבין אותה מבחינת כושר ההשתכרות אני בן בחור צעיר אבל עם בעיות של בן 100 לבד בעולם בלי תמיכה בלי עזרה נטול השכלה ואין לי ידע בכלום חוץ מעבודות כפיים השכר שם זה 25 שקל לשעה וזה מה מעסיק משלם היום וזה מה שיש ככה שהשכר 5000 שקל ברוטו האם המנהל מיוחד לא מודע לזה ?

  השב
 • 15:11, 18 באוקטובר 2015

  שי שלומות, תפקיד המנהל המיוחד, הוא למקסם את ההכנסה לקופת הכינוס. כושר השתכרות של אדם בגילך הוא גבוה, אלא אם כן אתה מוגבל באופן פיזי בריאותי, המגובה באסמכתאות. מבחינת הכונ"ר והמנהל המיוחד, אתה יכול לעבוד במספר עבודות גם יחד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.