• משה

  נשלח ע"ימשה 22:34, 16 באוקטובר 2015

  שמתי לב בפשיטת רגל בארץ אנים הרי הולכים להליך אחרי שהגנבים בנקים עשקו מהם תחיים ואני ממליץ מפה לא לשלם לבנקים כלום לחסוך את זה ואז הולכים לפשיטתת רגל ומוציאים תמיץ עם ההחזרים שאין ולא מסתכלים אחורה כמה עשקו לבנאדם בתום לב יותר מ200 אלף שקל ריביות כי לא רצה להגיע להוצאה לפועל צריך לתת תדין על השקרים בהליך הזה

  השב
 • 15:12, 18 באוקטובר 2015

  משה שלום, טענותיך כלפי הבנקים היו צריכות להישמע עת נתבעת על ידם בבית המשפט. כעת ומאחר וזנחת את הטיפול, אל לך לבוא בטענות, אלא אליך בלבד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.