• פרי

  נשלח ע"יפרי 21:30, 1 בנובמבר 2015

  שם תוכן הודעה: נכס, לצערי כי רב אני בתהליך פשיטת רגל אנחנו משפחה 6 נפשות בבעלותנו נכס שאנחנו משכירים ושוכרים דירה תחתיו , גובה החוב עומד על ס"כ 127.0000 במקסימום והסכום האמיתי ללא כל הפיגורים כ על 100.000 ארנונה שזה רווב והחוב ו2 בנקים. המנהל המיוחד ביקש מבית המשפט למכור את הנכס כפנוי ואנחנו טענו שברצננו לשוב להתגורר בו ונאלצנו לעזוב עקב מקרה חמור שקרה לנו ( יש לכך אימות) ושבנוסף אני בעלת נכות רפואית ואי כושר השתכרות של 60% רפואית ובנוסף יש ילד נכה במשפחה הזקוק לאין ספור טיפולים, אמנם יש לי עבודה ומשכורת אך עקב אופי הנכות משכורתי ומקום עבודתי אינם יציבים בית המשפט פסק להגיע למתווה מוסכם , ודיון נוסף בעניין דירת המגורים בעוד 6 חודשים. האם יש בעקבות מצב סציואקונומי קשה להגיע להפטר או להסכם כספי שנוכל לעמוד בו? אם המנהל המיוחד מסרב להגיע להסכם ? אני יכולה לערער?

  השב
 • 09:00, 2 בנובמבר 2015

  פרי שלומות, אנא פני לייעוץ והכוונה משפטית באופן בהול, לעו"ד הבקיא בתחום הפש"ר.... אינך יכולה ו/או רשאית להתמודד מול הבעיות הנ"ל בעצמך. ויפה שעה אחת קודם. הח"מ הינו מומחה בתחום הפש"ר ואת רשאית לפנות אל משרדו על מנת לקבוע פגישה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.