מה עושים???? - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ליאב

  נשלח ע"יליאב 12:50, 30 בדצמבר 2015

  רוצים להחזיר אותי להוצאה לפועל בגלל שאני מתנגד לתוכנית פירעון לא יכול לשלם יותר מ500 מסביר להם למה והם לא מוכנים לשמווע לא מוכן להתחייב על משהו שאני אדפק אני אחד בלי מזל התנהגתי למופת לפני ואחרי וראו שאני בלי כלום אז מה העניין למרר לי תחיים שבהוצאה לפועל כאילו הם כן יקבלו משהו אני חייב לציין שאני בלי כלום שום דבר ומרוויח מינימום

  השב
 • 18:45, 30 בדצמבר 2015

  תוכנית הפירעון הממוצעת על ידי המנהל המיוחד הינה המלצה בלבד. בית המשפט הוא היחיד שיקבע. משכך, בדיון רצוי שתהא מיוצג על ידי עורך דין הבקיא בתחום הפש"ר, אשר יסביר את מצבך ונעמיד על זכויותיך. אתה מוזמן להתקשר למשרדי כדי לקבל הכוונה נכונה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.