צו עיכוב יציאה מהארץ= דחוף!!! - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • טלי

  נשלח ע"יטלי 15:05, 26 בפברואר 2016

  שלום . האם ניתן להוציא צו עיכוב יציאה לבעלי? הוא איים כי יעזוב את הארץ ביום ראשון וטרם התחלנו בהליך גירושין. לתשובתכם המהירה אודה.. שבת שלום.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דוד הוד

  דוד הוד,מנהל הפורום

  20:08, 27 בפברואר 2016

  מצטער לשמוע על מצבך האישי. עם זאת אין לראות בפורום זה קו ישיר למקרים דחופים. במקרים דחופים, יש לפנות ישירות לעו"ד. במקרה שלך פני לעו"ד המתמחה במעמד אישי. לתשומת לבך, רק במקרים ברורים ייתן בית המשפט צו לעכב יציאתו של אדם מהארץ שכן זוהי זכות יסוד של כל אדם לנוע ולצאת מהארץ כרצונו. את צריכה לא רק להוכיח שהאדם עומד לצאת את הארץ אלא שהוא גם לא מתכוון לחזור. כל שכן גם אז העניין מסור לשיקול דעתו של בית המשפט שייבחן האם יש חוב לאדם ושהוא אינו מתכוון לשלם אותו.
  במקרה שלך הריני להמליץ לך לפנות לבעלך ולומר לו: רוצה להתגרש בוא נלך לעו"ד שישרת את שנינו שנבין יחד את החוק ונצא לדרך חדשה בהסכם פרידה בשלום שיכלול את כל מה שהדין כבר עתה קובע. במקום להתכתש בעוגמת נפש והוצאות רבות נשאיר את כספינו לילדנו ונתנהל בכבוד.
  בהצלחה!
  דוד הוד עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.