דרך לגביית החובות שהשאיר פושט רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • דודו שרון

  נשלח ע"ידודו שרון 08:31, 10 ביולי 2016

  שלום רב. אשמח לקבל עיצה עבור אדם קשיש "שנפל בפח" בבעייה שהתעוררה לאחרונה: מדובר על אדם מבוגר שהשכיר את דירתו לדייר ,שגר בדירה עם משפחתו ,ולא שילם דמי שכירות במשך שנתיים, וכעת התברר שגם לא שילם הוצאות שוטפות: מים, חשמל ,וארנונה,(בגינם הצטברו חובות באלפי שקלים.) לאחרונה,נודע לבעל הדירה הקשיש, כי הדייר בפשיטת רגל . השאלה היא: איך על בעל הדירה להתנהל במצב הנוכחי, בכדי להשיב לפחות את החובות על ההוצאות השוטפות באלפי ש"ח,שחייב שוכר הדירה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

  עו"ד איתי בר,מנהל הפורום

  16:34, 12 ביולי 2016

  שלום דודו,

  ניתן להגיש תביעת חוב בתיק ובמידה ואותו פושט רגל יצר את החובות בזמן ההליך

  ניתן להגיש בקשה לביטול הליכי פש"ר עקב חוסר תום לב ולנסות להיפרע ממנו באמצעות הליכי הוצל"פ בהמשך

  ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

  בברכה,

  איתי בר, עו"ד
  מנהל פורום פשיטות רגל

  גבורי ישראל 5, נתניה (צמוד לאיקאה)
  טל: 1700-703-709 פקס: 077-2019632

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.