בירור בקשר לפשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • תמיר

  נשלח ע"יתמיר 08:04, 29 בדצמבר 2012

  שלום לך אני בן אדם שעובד כשכיר ומרוויח בממוצע 6000 ש"ח כיום אני מוכרז כ מוגבל באמצעים ואני משלם כל חודש סכום 600 ש"חבשוברים שקיבלתי מהוצל"פ ולפי החלטת הרשם בזמנו השאלה שלי כך,יש לי קרוב ל 13 תיקי הוצל"פ בסכום כולל של כמעט 300 אלף שקל,שמעתי שהיתרון הכי גדול של פשיטת רגל זה שסך כל החובות של אדם שהוכרז כפושט רגל נמחק לגמרי והכל מתאפס מחדש,האם זה מדוייק או לא,זאת אומרת זה אמיתי שסכום כלכך גדול שאני חייב ימחק לו????אשמח אם תחזיר לי תגובה מפורטת בהקדם

  השב
 • 11:13, 5 בינואר 2013

  תמיר שלום.
  זה אינו מדויק
  פשיטת רגל הוא הליך אשר בא לתת פתרון למצבים בהם במסגרת הרגילה לא יוכל אדם לפרוע את חובותיו. בסוף התהליך מתקבל הפטר אשר פוטר את החייב מכלל חובותיו.
  עליך להיוועץ קודם לכניסה להליך

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.