ביטול הכרזת פושט רגל ע"י המכריז - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • גיא

  נשלח ע"יגיא 20:24, 6 בינואר 2013

  ערב טוב לפני כ-10 שנים הכרזתי על המעסיק שלי כפושט רגל הוא ברח לחו"ל והשאיר לי חוב משכורות וכו' קיבלתי חלק מהכספים מביטוח לאומי. כיום הוא יצר עימי קשר מחו"ל ורוצה שאבטל לו את ההליך ואת היותו פושט רגל וטוען כי רוצה לשוב לארץ וכו'. כיצד עושים זאת? האם זה כרוך בתשלום כלשהו? והאם זה פוגע בי בסכומים שקיבלתי מביטוח לאומי בגין מה שלא שילם לי? אנא תשובתך

  השב
 • 11:25, 21 בינואר 2013

  לאחר הכרזת חייב כפושט רגל, אין נושה אשר לבקשתו הוגשה הבקשה יכול לבטל את הבקשה או את ההליך.

  ביטול כאמור יכול לעשות על ידי כונס הנכסים הרשמי, בהמלצת הנאמן אשר מונה לו ובאישור בית משפט

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.