• יאנה

  נשלח ע"ייאנה 11:02, 10 בינואר 2013

  אני בפשיטת רגל שלוש שנים, סה"כ החובות מסתכמים ב80000 ש"ח. נכנסתי להליך פש"ר בגלל מכירת עסק שבה לא קיבלתי את התמורה ואלה חובות לספקים. אני מוכרחה לציין שאני ללא שום נכנסים שכרי נטו 6000 ש"ח אני רווקה +2 קטנות 6 ו-3 . מתי אני יכולה לבקש הפטר? אני משלמת כל חודש 350 ש"ח. אנשים מקבלים הפטר על מיליונים ואני נענשת פעמים, כי כל עווני היה שלא קיבלתי תמורה וד"א השקים שחזרו מהמכירה וחוזה המכירה נמצאים אצל הכונס ומי שבא מטעמו.

  השב
 • 11:32, 21 בינואר 2013

  להערכתי סמצב בו את נמצאת היית צריכה לקבל הפטר כבר מזמן.

  את מוזמנת ליצור קשר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.