בן זוג פושט רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אורית

  נשלח ע"יאורית 08:36, 19 במרץ 2013

  שלום רב, בן זוגי ואני החלטנו להתחתן תוך חודשיים מהיום. בן הזוג מלא בחובות מהעבר ושוקל הליך של פש"ר. האם הסכם יחסי ממון נחוץ לשם הגנה עלי שלא אהיה חייבת בחובותיו לפני הנישואין? או שזה בכל מקרה לא חל עלי? כמו כן אין לנו שום נכסים. מה ההשלכות לגבי העתיד ומה עלי לעשות בעניין על מנת שנושים לא יגיעו אלי? ואם צריך הסכם יחסי ממון, האם נספיק לאשר אותו בבית משפט עד החתונה? האם יש לזה משמעות אם יאושר אחרי יום החתונה? תודה רבה רבה

  השב
 • 07:54, 28 באפריל 2013

  אורית שלום

  לאור מצב בן הזוג יהיה נכון לערוך הסכם יחסי ממון בינכם.

  לאור העובדה כי טרם נישאתם, אתם יכולים לערוך סכם יחסי ממון בפני נוטריון, אשר תוקפון כתוקף הסכם בפני בימש.

  יחד עם זאת, פעם אחת שאתם מנהלים משק בית משותף, הרי שהכנסותיכם המשותפות יובאו בחשבון במסגרת הליך פש"ר אשר בכוונת בן זוגך מבקש להכנס אליו.
  אין הדבר אומר כי נושים יוכלו להגיע לנכסייך או להיות נושים שלך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.