פירוק חברה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ירון

  נשלח ע"יירון 14:07, 7 במאי 2013

  הגשתי יחד עם עוד 5 עובדים בקשה לפירוק חברה. בקשתנו התקבלה בבית המשפט וכעת אנו מכינים את תביעת החוב וממלאים טפסים של ביטוח לאומי לקבלת הזכויות הסוציאליות. בנוסף קיבלנו מהכונס הרשמי שוברי תשלום ע"ס כ-300 ש"ח עבור בירור תביעת החוב. שאלתי היא למי אנו שולחים את הקבלה על תשלום האגרה יחד עם טפסי התביעה של המוסד לביטוח לאומי - האם לכנוס הרשמי או למנהל המיוחד שמונה? תודה

  השב
 • 09:09, 8 במאי 2013

  ירון שלום.

  עליך להמציא את השוברים לכונס הרשמי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.