זולה בקרבת החצר שלי - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • אמנון

נשלח ע"יאמנון 11:08, 7 במרץ 2012

שלום, מעבר לגדר של החצר שלי (גר בבית פרטי) יש שדה גדול. ממש בסמיכות לגדר בחור אחד שם שם המון חפצים (זבל), שם שם גם ספה ושם מעין גגון וקשר שם גם כלב שבוכה המון בלילות. עשה לו מעין זולה ממש קרוב לחצר שלי.הוא שם שם מוזיקה ובכלל המראה שמחוץ לחצר שלי לא נעים. ביקשתי ממנו לזוז קצת אבל לא מדובר בבחור נורמטיבי במיוחד והוא לא הסכים. האם יש לי אפשרות להזיז אותו משם בגלל הקרבה לחצר שלי למרות שהשדה הוא לא שטח פרטי? תודה מראש

השב
  • 00:03, 11 במרץ 2012

אמנון שלום,
    אני מציע שתפנה לרשות המקומית שאתה מתגורר בה בתלונה על כך שמדובר במטרד ברשות הציבור, בסמוך למגוריך, הגורם לך טרדה, כפי שאתה מפרט.
    מעבר לכך, תוכל להתייעץ עם עו"ד שיבדוק את הבסיס המשפטי לטענה שמדובר במטרד, למשל בהקשר לרעש הנגרם לך, וכן לאפשרות לפנייה לערכאות, בין אם לרשות המקומית ובין אם כתביעה נגד המטריד. בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.