תקיפה של שכן - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • מיכאל

נשלח ע"ימיכאל 09:49, 1 באפריל 2012

השכן שלי ובנו תקפו אותי ואת 2 בניי. הגשתי נגדם תלונה במשטרה והם קיבלו צו הרחקה אבל זה פתרון זמני. מה מומלץ לי לעשות כדי להימנע מפגיעה נוספת שלהם או מנקמה שלהם? איך להיערך?

השב
  • 12:02, 1 באפריל 2012

שלום רב,
    ישנו הליך של הגשת בקשה לבית המשפט לקבלת צו לפי חוק מניעת הטרדה מאיימת, ואז אפשר לקבל צו הרחקה לחצי שנה (אף להאריכו מעבר לכך).
    ניתן לפנות לייעוץ פרטני ללא כל התחייבות.

תגובה
  • 19:34, 30 באוקטובר 2014

מה קורה במצב ההפוך ?
    איך מי שנגדו הוצא צו מניעת הטרדה על סמך תלונה שקרית בדבר תקיפה יכול לגרום לביטולו של הצו?
    חשוב לציין כי הצו ניתן במעמד צד אחד, ההודעה על קיומו "יורטה" בדרך ולא הגיעה למשיב, נמנע ממנו עקב כך להיות נוכח בדיון ההמשך כעבור שבוע שבו הוארך הצו בעוד חודשיים. כבוד השופט קבע מועד לדיון שמרוקן את בקשת הביטול מתוכן, לשבועיים לפני סיום הצו הזמני בתואנה שעל המבקש המקורי (שכבר שטח את טענותיו פעמיים בפני כבוד השופט) צריך שהות לקרוא את בקשת המשיב המקורי ולהגיב עליה (חודש ???)

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.