גניבת אופנועים - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • מיכאל

נשלח ע"ימיכאל 19:39, 9 באוגוסט 2012

לפני כחודש נעצרתי על גניבת 4 אופנועים רציתי לדעת כמה זמן מעצר אני יכול לקבל , כרגע אני במעצר בית . תודה מראש

השב
  • 17:28, 13 באוגוסט 2012

שלום רב,
    מעצר הבית, אם לכך התכוונת, עשוי להימשך עד לתום ההליכים נגדך במקרה הגרוע. בהגשת בקשות מתאימות, ניתן לקבל בהדרגה הקלות עד לביטול המוחלט של מעצר הבית. לעניין העונש, אם לכך התכוונת, הרי שחסרים נתונים רבים, כגון גיל, עבר פלילי, נסיבות ביצוע העבירות, האם יש בעיית סמים הדורשת טיפול ועוד כהנה וכהנה וקשה להעריך ללא נתונים אלה.

תגובה
  • 17:34, 13 באוגוסט 2012

שלום רב,
    מעצר הבית, אם לכך התכוונת, עשוי להימשך עד לתום ההליכים נגדך במקרה הגרוע. בהגשת בקשות מתאימות, ניתן לקבל בהדרגה הקלות עד לביטול המוחלט של מעצר הבית. לעניין העונש, אם לכך התכוונת, הרי שחסרים נתונים רבים, כגון גיל, עבר פלילי, נסיבות ביצוע העבירות, האם יש בעיית סמים הדורשת טיפול ועוד כהנה וכהנה וקשה להעריך ללא נתונים אלה.

תגובה
  • 13:55, 2 בינואר 2013

מיכאל היקר,,
    קודם כל שתלך לעזאזל אתה וחבריך הגנבים, אני אישית מקווה שתקבל כמה שיותר ושתת יבש עד שתבין שבשיל כסף צריך לעבוד ולא לגנוב כי לגנוב זה לא עבודה.
    כל טוב.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.