• רז

  נשלח ע"ירז 11:26, 18 באוגוסט 2012

  שלום רב, אתמול קיבלתי מכתב מפרקליטות מחוז ירושלים כי אם ברצוני להגיב בכתב על רצונם להגיש כנגדי כתב אישום בשתי חקירות ולשכנע אותם למה לא להגיש נגדי כתב אישום, העניין עצמו הוא שאני בכלל רוצה שיפסלו את העדות שלי במשטרה מסיבות רפואיות, ובקצרה : יום אחד מגיעים אלי שוטרים הביתה לצורך לקיחתי לתחנת משטרת ירושלים ( הונאות ) עקב התקף גאוט הייתי מרותק למיטה ולכן השאירו לי זימון להגיע בים חמישי ואכן התייצבתי , במהלך החקירה ציינתי בפני החוקרת והיא גם ראתה כי אני בהיפרגולקומיה ( סוכר גבוה ) הייתי בערכים של 400 + היא ראתה שיש ברשותי כדורים לסוכר , לחץ דם, ואינסולין והיא פשוט סירבה לתת לי לטפל בעצמי ולהזריק אינסולין , היא פחדה שאני אתאבד ....... כאשר ביקשתי לגשת לנוחיות הם רוקנו ממני את כל הכיסים ( ואני מבין גם למה ) אבל היה שם שוטר אחד שאמר לה אל תפחדי הוא לא יפגע בעצמו , אני יודע שדיברתי המון שטויות בחקירה כי ידוע ומחקרים רפואיים מוכחים זאת כאשר אדם הוא בסוכר גבוהה הוא לא חושב בדיוק , ולמרות הכל היא סירבה בתוקף , לאחר שכבר לא יכולתי לסבול היא הרשתה לי לקחת כדור אחד לידה של גלוקומין , אבל בהיפר חייבים להזריק אינסולין , בטח בערכים גבוהים , השאלה אם חקירה זו היא פסולה , ובעיקר איך אני יכול להיעזר בשרותך .

  השב
 • 05:43, 23 באוגוסט 2012

  שלום
  על פי חוק זכותך לפנות לפרקליטות ולשכנעם שלא להגיש נגדך כתב אישום. הליך זה נקרא שימוע והנו הליך חשוב בטרם הגשת כתב אישום.
  לצורך השימוע אפשר ועורך דינך יקבל את תמצית חומר הראיות נגדך וכך יוכל להתמודדו כבר בשלב זה עם הראיות נגדך.
  מומלץ לפנות לתאום פגישה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.