• 9 באוקטובר 2012

  הזמנה לצילום עבור המשטרה

  הוזמנתי למשטרה לעבור צילום, אני הקורבן להטרדה של שכן כולל הזמנת ניידות משטרה על איום ורצח ומה לא, מצאתי את עצמי עכשיו לפני כמה ימים מעוכבת לחקירה, מוזמנת לצילום רק בגלל שהצד השני טען שאני המטרידה, עד למקרה הלא שפוי הזה אני ולי יש הוכחות כולל שיתוף פעולה מצד כמה דיירים בבניין שתומכים בי כקורבן ומדרישים את הצד השני כמיטרד לכל דבר, מדוע צולמתי היום כמו עבריינית, הרי אני קורבן כאן. מה המשמעות של זה? גם הצד השני הוזמן ושני הצדדים התבקשו לא ליצור קשר או מגע.
  תודה. חנה. אני סובלת מאוד מהדייר הזה ויש לי ים של הוכחות, כנגד מילה אחת שלו "מטרידה" בגלל שהזעקתי משטרה בכל הטרדה ואיום שלו כל חיי כולל אלימות פיזית האם זכותי כאזרחית המדינה להזמין משטרה הופכת אותי למטרידה מדוע הופכים כאן את הקערה, לא ברור לי ואני אפילו שוקלת לגשת לתקשורת עם זה.

  9 באוקטובר 2012
 • 10 באוקטובר 2012

  הזמנה לצילום עבור המשטרה

  חקירה משטרתית נפתחת באם מוגשת תלונה ובאם קיים חשד סביר.
  המשמעות של צלום שלך (ומתן טביעות אצבע?)הנה כי נחקרת באזהרה בחשד לבצוע עבירה.
  אין הדבר אומר כי יוגש כתב אישום וסביר, לאור דברייך, כי התיק יסגר מחוסר אשמה
  בהצלחה

  10 באוקטובר 2012
 • 9 באוקטובר 2012

  הזמנה לצילום עבור המשטרה

  המשטרה שלנו בעייתית,אם לא מקלטים ומצלמים הכול היום,אין אפשרות לצאת מזה,כל מאוד להפליל בחסות המשטרה,ואם שולחים תלונה למח"ש אז נוקמים בך,לי יש הקלטה של קצין חקירות מאיים מעליב,משפיל אותי וגם לא מוכן לקבל ראיות,אני ישלח את זה לתקשורות,אני ממליץ לך לאסוף מהר מאוד ראיות לטובתך,תצהירים מעדים וכד'.

  דני

  9 באוקטובר 2012
  • 10 באוקטובר 2012

   הזמנה לצילום עבור המשטרה

   תודה לך דני. אני אכן אוספת תצהירי דיירים שמוכנים להעיד שאני הקורבן ואף מסרתי למשטרה שאני אתלונן אם צריך גם לנשיא המדינה ולשר המשטרה, לי אף אחד לא יעשה עוול כאשר אני הקורבן, אני אשה בת 51 השפילו אותי ואפילו לא מסרו לי מה עושים איתי, הייתי מעוכבת חקירה כאשר הבחור הצעיר השכן המטריד שאיים על חיי ברצח תקף אותי, נפלתי לריצפה והזמנתי משטרה והשוטה הקהילתי החליט להאמין לצד השני על סמך 0 בסיס ראייתי, אני לא אוותר להם, עד חורמה...

   10 באוקטובר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?