• 25 בפברואר 2013

כתב אישום בגין סחר בסמים

בחודש מאי האחרון ישבנו ברכב (מחוץ למועדון) אני 27 ועוד זוג חברים וחבר הוציא מתוך תא הכפפות חומר לבן " קריסטל" פתאום קפצו עלינו משטרה והחבר השליך את החומר מחוץ לרכב
    נעצרנו ונחקרנו והזוג "חברים " שהיו איתי החליטו להפיל את האשמה עלי ,הרי הם לא יפילו את זה אחד על השניה (חבר וחברה ) שלושתנו בילינו לילה שלם יום שישי במעצר ויום למחרת החליטו לשחרר אותם ואותי הביאו להארכת מעצר בבית משפט השלום ,מוצ"ש ושם החליטו לאריך לי את המעצר בעוד יומיים מה שגרם לכך שהעבירו אותי לללילה ב"אבו כביר" - טראומה בפני עצמה חשוב לי לציין שאני באמת בחור נורמטיבי שירתתי שירות קרבי מלא אך לאור העובדה שמקום מגורי הינו מהעיר לוד כנראה הרבה יותר נח "להפיל " דברים כאלה על אחד כמוני ! ( מה גם שהבנתי שהשוטר מכיר את אביו של החבר )
    מעולם לא היה לי עבר פלילי ולא תיקים במשטרה , ואני יכול לומר בלשון המעטה שחיי מאותו היום השתנו מקצה אל הקצה וכמעט ולא יושן בלילות רק מעצם המחשבה שמה יכול לקרות !!
    לפני חודש קיבלתי הביתה "כתב אישום " בו נאמר לי שיש לי משפט בחודש אפריל על סחר בסמים בכמות 1.7 גרם ואני אובד עצות . ( נכתב שאני החזקתי בסם דבר שלא היה הרי הוא נמצא מחוץ לרכב ולא עלינו או בגופנו )
    אודה לכם אם תוכלו להגיד לי מה באמת יכול לעלות בגורלי על דבר כזה ..בהתחשב בעיניין שקראתי שעל דבר כזה העונש המקסימלי יכול להגיע ל 20 שנות מאסר האם יש לי אכן להיות מוטרד מאוד מעניין זה ?

25 בפברואר 2013
  • 28 בפברואר 2013

כתב אישום בגין סחר בסמים

שלום
    יש כמובן לבחון את חומר הראיות בתיק על מנת לאמוד את המצב הראייתי נגדך.
    מומלץ להיוועץ עם מומחה בתחום הפלילי.

28 בפברואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?