• אלכס

  נשלח ע"יאלכס 20:03, 16 ביולי 2013

  שלום רב, לפני כ8 חודשים הסתיים משפט שנערך כשנה, הורשאתי ביבוא סם מסוכן לארץ (דרך האינטרנט) ועונשי היה קנס 12000 ש"ח, מאסר על תנאי, ו350 שעות עבודות למען הציבור לשירות המבחן לקח חודשיים ליצור איתי קשר ולמצוא לי מקום לבצע בו את העבודות, נכון להיום אני עובד משרה מלאה ובמקום בו אני מבצע את העבודות אין אפשרות להגיע בשישי/שבת רק באמצע השבוע בערב, ובאוקטובר אני מתחיל ללמוד אז לא יהיה לי הרבה זמן לעבודות, עד היום ביצעתי 150 שעות ואני צריך לסיים הכל עד 08/11/13 האם אני יכול לשלוח בקשה לשופט שניהל את המשפט שלי בבקשה לקצר את כמות השעות שקיבלתי? או בקשה להאריך את הזמן שאני צריך לסיים הכל, ובמידה ואני לא מספיק לסיים אז למה אני יכול לצפות? תודה

  השב
 • 23:19, 3 בספטמבר 2013

  במידה וטרם נענית, דע שבאפשרותך לפנות לקצינת המבחן שטיפלה בך והיא זו שתבקש הארכה מביהמ"ש או תנסה להתאים את יתרת השעות ללו"ז שלך.

  שנה טובה ובהצלחה
  עו"ד יאיר מושיוב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.