• 17 במרץ 2014

    צו למניעת הטרדה מאיימת

    שופטת הוציאה צו למניעת הטרדה מאיימת במעמד צד אחד כנגד 2 משיבים .המשיבים הגישו תצהיר תשובה והשופטת קבעה דיון במעמד הצדדים . משיב 2 קיבל פתור מהשופטת מלהתייצב לדיון. המבקש טען טענה כנגד משיב 2 אך היות ונעדר מהדיון , טענת המבקש לא נסתרה . השופטת קבעה שדי בטענה זו כדי לתת הצו הנ"ל ואף האריכה את תוקפו. האם ניתן לבקש דיון נוסף או להביא עדויות כנגד אותה טענה של המבקש? אם כן , איך עושים זאת ?

    17 במרץ 2014
  • 24 במרץ 2014

    צו למניעת הטרדה מאיימת

    משה שלום,
    בית המשפט פעל בהתאם לסמכותו במקרה זה. סעיף 7(ג) לחוק למניעת הטרדה מאיימת,
    תשס"ב- 2001, מתיר לבית המשפט לשנות, לבטל או להאריך צו, גם אם אחד הצדדים שזומנו
    לדיון לא מתייצב בפניו.
    לא ברור לי מפנייתך, כמה זמן חלף ממועד שינוי הצו, אם עדיין רלוונטי מוטב לפנות לעו"ד
    במטרה לערער/ לפעול לשינוי הצו.

    24 במרץ 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?