תלונת שווא של שכן על איומים - פורום פלילי

שאלה חדשה
  • חיליק

נשלח ע"יחיליק 06:30, 18 במאי 2016

יש לי עופות וכלב של שכן חצר לחצר והתחיל לטרוף הכלב עוכב בכלוב השכן לקחו אבל הגיש תלונה נגדי שוטרים לקחו אותי חקירה על התעללות בעלי חיים איומים וכו עבר שנה וקצת ולא ידוע לי מה עלה בגורל התיק באחד הפורומים אמרו לי שזה זניח ואין עניין לציבור ויש חוק שמטיל חבות על בעל כלב שחודר לשכן העברתי למשטרה תיעוד במצלמות הו אני נראה מושך את הכלב לכיוון הכלוב וכו לא היה כמובן עינויים יש לי כלבים משלי רק עיקוב לצורך מניעת נזקים של הכלב שלו בבעלי חיים בחצרי ביום יום ראשון 12 אפריל 2015 שחתי מכתב לחקירות והסברתי שוב כיום אנו בתאריך 16-5-16 עבר שנה האם נראה לך שיעשו לי אישום בחלף שנה??? היום השכן ראה אותי ואמר לי שהוא ראה את הצילומים הסרט והמליצו לו לפעול נגדי כנראה תלונה לעירייה אני חושד שיש לו קשרים במשטרה שהוא בכלל יכול לצפות בסרטים 1 בחלוף שנה האם יוגש כתב אישום נגדי ? 2. האם יש מצב שיש לשכן קשרים במשטרה ונתנו לו לצפות בסרטון מצלמה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

עו"ד משה אלון,מנהל הפורום

18:36, 18 במאי 2016

שלום רב,
    לא סביר לי להניח שיוגש כתב אישום בנסיבות שאתה מתאר, אבל בהחלט ניתן מבחינת הזמנים.
    בעיקרון אם הוא מגיש תלונה, ניתן להראות לו את הסרטים וזה לא בהכרח מעשה לא תקין.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד משה אלון

מנהל הפורום: עו"ד משה אלון

מומחה למשפט הפלילי - עוסק במשפט הפלילי. קצין משטרה בדימוס. בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר
למידע נוסף

077-9968106 חיוג
הודעה

מעצר, מאסר, זימון לחקירה או רישום פלילי: בנושאים אלו ועוד, יעסוק פורום מקצועי זה, כמו גם בסוגיות של עבירות צווארון לבן, שוחד, הלבנת הון ובעוד סוגיות פליליות רבות ומוכרות בהן עוסקים עורכי דין פלילי לרבות עבירות מיתה, מין, סמים, רכוש ותקיפה בנשק חם/קר.