עונש על הטרדות טלפוניות - פורום פיצויים בגין הטרדה/תקיפה מינית

שאלה חדשה
 • אוראל

  נשלח ע"יאוראל 12:53, 11 באוקטובר 2012

  שלום גלעד לאחרונה אני מקבלת המון שיחות מחסוי, ככל הנראה עם מישהו שיצאתי איתו בעבר ונוצר בינינו מתח וכעס רב. אני בטוחה שזה הוא. בכוונתי לפנות למשטרה לצורך זיהוי המספר ממנו מגיעות השיחות. רצוני לשאול, האם המשטרה לאחר שמזהה את המספר יכולה לגלות את הפרטים של המתקשר? יש לציין שהוא מתקשר כבר תקופה די ארוכה, אבל "לזכותו" ייאמר שהוא רק מתקשר ומנתק ולא משמיע קול, שזה לכאורה אמור להיות פחות חמור. אם כן מה העונש שמקבלים על דבר כזה? בברכה ותודה

  השב
 • 15:09, 12 באוקטובר 2012

  אוראל שלום,
  לגבי שאלתך הראשונה, האם המשטרה יכולה לגלות את זהות המתקשר הרי שמדובר בשאלה טכנית וגם אם הדבר ניתן אזי לא מבצעים זאת ללא צו בית משפט.

  לגבי העונש, ראשית יש להגיש תלונה במשטרה, לאחר מכן מתבצעת חקירה ואם מתגלה חשוד אז המשטרה האם להעמידו לדין ואם לאו. לגבי "העונש" יש להתייעץ עם עו"ד פלילי היות ובפורום זה אנו עוסקים בתביעות אזרחיות.
  בהצלחה,

  תגובה

פורום זה עוסק בזכויות של נפגעי הטרדה/ תקיפה מינית לקבלת פיצויים כספיים כנגד המטריד/ה או התוקף/ת.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לפיצויים הכספיים המגיעים למי שהותקף/ה או הוטרד/ה מינית, כגון: כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? כיצד מטפלים בהטרדה מינית שאירעה במסגרת העבודה? מהי הטרדה מינית במסגרת יחסי מרות? מהי תקופת ההתיישנות בתביעה לפי הטרדה מינית? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.