הטרדה מינית ומילולית - פורום פיצויים בגין הטרדה/תקיפה מינית

שאלה חדשה
 • שני

  נשלח ע"ישני 16:27, 19 בינואר 2013

  הוטרדתי מינית במקום העבודה פיזית (נגיעות בכף ידי)ומילולית. אין הוכחות, אין הקלטות, הדבר נעשה בחדרי חדרים, טבעי לא? . שאלתי האם יש מה לעשות? כל מי שפניתי התייעצות במשטרה (לא תלונה) התייעצות עם חברותי, התייעצות עם חברים עו"ד כולם אמרו לי לי פה אחד "עזבי אין מה לעשות, אין הוכחות אף אחד לא ראה, את רק תוכפשי ותבוזי, הוא יקח עו"ד בן... ויעשה ממן קציצות וכו וכו! מה באמת אין מה לעשות? כך ניתן לגברים הללו להסתובב באין מפריע ולבצע את זממם להבאה בתור?

  השב
 • 08:15, 20 בינואר 2013

  אמור/ה להיות ממונה לנושא (בכל ארגון) וזו גם אפשרות למרות שאין הוכחות. יתכן וזה קורה גם למישהיא אחרת ואז את כבר לא היחידה שאין לה הוכחות. יש מה לעשות בארגון! ואת צודקת שאם לא עושים כלום - זה לא יפסיק.
  מחזקת ידייך, ההתמודדות לא פשוטה

  תגובה
 • 13:43, 20 בינואר 2013

  אנו קאנטרי שכונתי פרטי וקטן, עמותה ללא ארגון בכלל מי שהמטפל במקום העבודה (הקאנטרי) הם שכנים דיירים "נבחרי השכנים הנקראים וועד" מתפעלים בהתנדבות. אנו עובדים בשכר. יש מי שיודע על כך כבר התרעתי לפני חודשים באוזני חברת ועד אחרת. מעדיפים לשתוק ולא להוציא בשכונה. בינתיים הוא ממשיך לראות נשים בבקיני וקטינות בבגדי בלט שהולכות לחוג. כשאני מיידעת שכנים אחרים כולם מרימים כתף לא אכפת לאף אחד! אתלוננן והתיק ייסגר מחוסר עיניין לציבור או מחוסר ראיות. אין לי אפשרות לשאול בנות אחרות היות וכל אחד יש לו עבודה חיצונית .
  כן התמודדות לא פשוטה אולי כדאי להרים ידים אין לי ברירה. אך פוחדת שקורבן אחר יפגע וחבל!

  תגובה
 • 16:57, 20 בינואר 2013

  שני שלום,
  בהליך משפטי נטל ההוכחה מוטל על התובע/ת ולפיכך עלייך להוכיח את גירסתך.
  ללא הוכחה כלשהי נטל ההוכחה הינו קשה יותר מכיוון שמדובר בגירסא מול גירסא.
  אני סבור שאת לא צריכה להרים ידיים ולנסות לפנות לממונה אצלך במקום העבודה ו/או לנסות להקליט את המטריד "בזמן אמת" כאשר ינסה להטריד בפעם הבאה.

  בהצלחה,

  תגובה
 • 20:01, 20 בינואר 2013

  אני כבר לא עובדת שם אין לי אפשרות להתקל בו.
  נחכה להבאה בתור ונגיש ביחד תלונה, הרי ההפרעה הזו לא התחילה אצלי ולא תסתיים איתי.
  ונקווה שבעתיד חוקי מדינת ישראל ישתנו, עדיין יש מעט אנשים דוברי אמת.
  תודה
  שני

  תגובה

פורום זה עוסק בזכויות של נפגעי הטרדה/ תקיפה מינית לקבלת פיצויים כספיים כנגד המטריד/ה או התוקף/ת.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לפיצויים הכספיים המגיעים למי שהותקף/ה או הוטרד/ה מינית, כגון: כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? כיצד מטפלים בהטרדה מינית שאירעה במסגרת העבודה? מהי הטרדה מינית במסגרת יחסי מרות? מהי תקופת ההתיישנות בתביעה לפי הטרדה מינית? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.