מעשה מגונה בילדה בת 6 - פורום פיצויים בגין הטרדה/תקיפה מינית

שאלה חדשה
 • גיא

  נשלח ע"יגיא 11:38, 18 באוקטובר 2015

  רציתי להתייעץ לגבי הגשת תביעה אזרחית. לאחר שהסב (אבא שלי )ביצע מעשה מגונה בילדה שלי ,פנינו למשטרה , בוצע מעצר של הסב ונפתח תיק פלילי , לאחר כמספר חודשים נסגר התיק היות ולא היינו מוכנים שהילדה תעיד, נאמר לנו ע"י פרקליטות חיפה שניתן ללכת לכיוון של תביעה אזרחית. הילדה עברה חקירה של חוקרת נוער ופסיכולוגית ועברנו גיהנום . אציין שהיה בעברו של הסב כבר מקרה דומה שבו הורשע בפלילים. כתוצאה מכך המשפחה התפרקה לחלוטין . אמי התגרשה מאבי, ואני לא בקשר איתו אשמח לייעוץ בנושא גם לגבי הסכום המקסימלי - האם ניתן לתבוע גם אובדן ירושה ??? כתוצאה מהמעשה שלו ??

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יערה רשף

  עו"ד יערה רשף,מנהל הפורום

  09:34, 25 באוקטובר 2015

  לא ניתן להעניק ייעוץ בנוגע לגובה התביעה בפורום, יש לבחון את המקרה, הראיות וחוות הדעת. בכל מקרה אם ינוהל הליך הוכחות גם בתביעה אזרחית הילדה תצטרך להעיד

  תגובה

פורום זה עוסק בזכויות של נפגעי הטרדה/ תקיפה מינית לקבלת פיצויים כספיים כנגד המטריד/ה או התוקף/ת.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לפיצויים הכספיים המגיעים למי שהותקף/ה או הוטרד/ה מינית, כגון: כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? כיצד מטפלים בהטרדה מינית שאירעה במסגרת העבודה? מהי הטרדה מינית במסגרת יחסי מרות? מהי תקופת ההתיישנות בתביעה לפי הטרדה מינית? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.