איחור במסירה וליקויים רבים - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • יעלה

  נשלח ע"ייעלה 10:13, 5 בנובמבר 2013

  שלום,לפי החוזה היינו צריכים לקבל את הדירה ב31.3.13 קיבלנו אותה רק ב1.9 הקבלן טוען שמאחר ולא הרכבנו מטבח בדירה לא מגיע לנו פיצוי על האיחור, בנוסף ליקויים רבים, קירות עקומים "שפריצים" של צבע וטיח על הקירות רובה נוראי ומרצפות בגבהים שונים,איך ניתן להתנהל מול הקבלן לאור העובדות הנ"ל ומתי הזמן הנכון לעשות כך, עדיין לא קיבלנו טופס 4 ואנו גרים כבר בדירה, תודה.יש דו"ח מהנדס בודק שמפרט חלק מהליקויים, חלקן אנו מגלים ככל שהימים עוברים

  השב
 • 10:19, 7 בנובמבר 2013

  יעלה שלום,
  לפי התיאור שלך, הדבר הנכון הוא לקחת את דו"ח המהנדס ולגשת לעורך דין שמתמחה בתחום לצורך הגשת תביעה כנגד הקבלן.
  אפשר ורצוי להקדים ולפנות במכתב דרישה, ואולם, המלצתי היא שגם משלוח המכתב ייעשה על ידי עו"ד שמתמחה בתחום בכדי שהתשתית שתעמוד בבסיס התביעה שלך, במידה ותידרשי לכך, תהיה מבוססת וטובה.
  בהצלחה

  חיים מן, עו"ד
  02-6246777

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.