רוחב מקלחת הורים קטן משרטוט הדירה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • מני

  נשלח ע"ימני 20:51, 13 בפברואר 2014

  שלום רב קניתי דירה חדשה במגדל העמק ועדיין לא קיבלנו את הדירה יש איחור רב במסירה רוב הליקויים שראיתי הקבלן תיקן וחתמתי על פרוטוקול מסירה שבו מצויינים הליקויים שראיתי ללא קבלת מפתח בשביל שאוכל להכניס ציוד לדירה אנחנו אמורים בקבלת מפתח שוב פעם נראה לי לעשות פרוטקול ולעבור על הליקויים בינתיים גיליתי שבמקלחת הורים חסר 10 סנטימטרים ברוחב כלומר בשרטוט רשום 120 ובפועל זה בקושי 110 הראתי למהנדס של היזם ושלחתי להם פקס בנושא גם בדקנו שזה חוסר ולא קיבלתי את זה במקום אחר במקום למשל בחדר הורים או בצד שני במרפסת שירות . השאלה מה עושים במצב כזה שהדירה כבר מוכנה אבל המקלחת קטנה משמעותית משרטוט הדירה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  21:13, 13 בפברואר 2014

  מני, שלום רב,
  שאלת אותה שאלה בדיוק ב 03.02.2014 ועניתי עליה באותו יום

  תגובה
 • 19:04, 16 בפברואר 2014

  תודה
  לא שמתי לב שענית כבר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.