תביעה כנגד קבלן - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • מורן

  נשלח ע"ימורן 10:52, 24 בפברואר 2014

  שלום רב, מקווה שהגעתי למקום הנכון, אני בונה בית פרטי וסגרתי חוזה עם קבלן מפתח שהתחייב לסיים את עבודתו תוך 8 חודשים, 8 החודשים טרם עברו נשאר לו עוד חודש לסיום, חשוב לציין כי עד עכשיו הקבלן קיבל את כל הכסף המגיע לו עד השלב שבו הוא נמצא ואף יותר על כמה דברים מחוץ לחוזה שעדיין לו בוצעו, הקבלן מעכב את העבודה, מאיים בתביעןת (לא ברור על מה), החזיר טפסי טופס 4 ריקים והיום אמר לעובדים להפסיק לעבוד חשוב לי רק לציין כי מאוד קשה לדבר איתו טלפונית, הוא פשוט לא עונה וכל ההתנהלות מולו נעשית בהודעות מה ניתן לעשות? אודה מאוד מאוד מאוד לעזרתך

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  13:29, 24 בפברואר 2014

  שלום מורן,
  את זקוקה לייעוץ פרטני, ורצוי מוקדם ככל האפשר. כמובן שהרבה תלוי בנוסח החוזה עליו את חתומה עם הקבלן, אבל בכל מקרה לפי תיאורך עדיף לפעול מהר כדי למזער את הנזקים. את מוזמנת ליצור קשר ישיר.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.