נגר שלא סיים עבודתו - עילה לתביעה - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 09:51, 3 במרץ 2014

  שלום, לפני כ- 4 חודשים בתחילת חודש נובמבר 2013 ביקשנו מנגר לרכוש מטבח דרכו. סוכם סכום של 26000 ש"ח. שולמו מקדמות בסהכ 16700 במזומן ועוד רכישה בכ.א בסך 3200 שח. הנגר התחייב בכתב על סיום עבודתו ב 25/12/2013 וחתם על סכום המזומן אותו קיבל. עד היום עבודת השיפוץ לא הסתיימה ורחוקה מסיום עקב מחלוקת לא מיושבת ביני לבין הנגר שרוצה עוד סכום כסף בשביל שיגיע להמשיך עבודתו ואני מוכנה לשלם רק כשיסיים את העבודה. כרגע אני מחפשת נגר אחר שיסיים את העבודה היות ועבר המון זמן ולא נראה פיתרון או התקדמות מצד הנגר. האם יש עילה משפטית לתביעה נגד הנגר בגין עבודה שלא סיים ופיצוי על עוגמת נפש שנגרמת? האם המסמך שחתם על קבלת הכסף המזומן מספק בית משפט למרות שהוא לא הוציא קבלה? בבקשה תשובתכם לפני שאתחיל בהליך משפטי. תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  17:17, 3 במרץ 2014

  מיטל, שלום רב,
  מקומה של השאלה בפורום אחר, אולם אם הנגר הפר את החוזה אתך יש מקום לתביעה. לפי דברייך כנראה שהוא טוען שהוא אינו מפר את החוזה. אם טענתו תתקבל יכול להיות שהחלפתו בנגר אחר תתפרש דווקא כהפרת חוזה מצדך. את זקוקה לייעוץ אישי המתבסס על כל העובדות והמסמכים. אישור קבלת כסף יספיק גם אם הוא לא הוציא קבלה רשמית.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.