בנין בן שנתיים. - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • לירון מןסקוביץ

  נשלח ע"ילירון מןסקוביץ 23:53, 19 במאי 2014

  אני גר בבנין בן שנתיים .20 קומות התגלו הרבה לקויים בחלקם הקבלן מטפל הבעיה הגדולה שהבניין הפך להיות אתר בניה מיכוון שמחזקים את החיפוי של הבנין שזה כולל קדחות וסבל רב במשך היום שאלתי העם ניתן לתבוע את הקבלן תביעה יצוגית של כל הדיירים על העוגמת נפש שאנחנו עוברים כבר חצי שנה ולא רואים את הסוף...

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  08:49, 20 במאי 2014

  לירון, שלום רב,
  לפי מה שאתה מתאר ייתכן שאפשר לתבוע את הקבלן על אי הנוחות שנגרמת לדיירים (אגב, זו לא תביעה ייצוגית). הדבר תלוי במספר גורמים כמו, למשל, היקף הליקוי המקורי בחיפוי החיצוני והשאלה אם התיקונים נעשים בדרך הממזערת את אי הנוחות או לא. על כל פנים, כדי לענות על שאלתך יש צורך לבדוק את חוזי רכישת הדירות ואת העובדות לפרטיהן.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.