ליקויים בפריסת ריצוף - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • מאוכזבת חן ואיתי גינדי

  נשלח ע"ימאוכזבת חן ואיתי גינדי 20:17, 6 בספטמבר 2015

  שלום רב, רכשתי דירה מחברה קבלנית חן ואיתי גינדי, ויש ליקויי בניה, ביניהם גם ליקוי בפריסת ריצוף שאינה המשכית ונקטעת בצורה מאד לא אסתטית. החברה המבצעת דניה סיבוס וגם חן ואיתי גינדי מתנערים מאחריות וטוענים כי היות ולא העברתי פריסת ריצוף רצויה, הרי שהם יכולים לרצף כראות עיניהם. האם אין תקן בנושא? האם האדם הפשוט אמור להעביר פריסת ריצוף לקבלן המבצע? מה ביכולתי לעשות? הדירה כרגע בשלבי בניה. תודה, מאוכזבת מחן ואיתי גינדי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  23:31, 16 בספטמבר 2015

  שלום רב,
  אם בחוזה הרכישה לא נכתב שעלייך להעביר פריסת ריצוף לקבלן אינך חייבת לעשות זאת ועל הקבלן לדאוג לכך שהריצוף יונח בצורה מקצועית. זזה כולל גם את הצד האסתטי, כלומר שיהיה רצף בפריסת הריצוף.
  אני מציע לך לדרוש מהקבלן בכתב לתקן את פריסת הריצוף לפני אכלוס הדירה (אחרי האכלוס השינוי בריצוף יהיה הרבה יותר מסובך ויקר). בכל מקרה אני ממליץ לקבל ייעוץ משפטי פרטני שיסתמך על החוזה ועל העובדות המלאות, כבר בשלב הזה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.