קבלן ובניו - פורום תביעות ליקויי בנייה

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 17:39, 4 בנובמבר 2015

  האם אב שידוע כקבלן ואשר צירף את בניו לעסק ושם העסק הוא " ובניו" . האם למרות שהבנים אינם קבלנים הם מנהלים את אתרי הבניה והאב אינו אקטיבי הוא מבוגר ומגיע מידי פעם מסתכל והולך. אחד הבנים מפקח על הבניה בפועל והשני מנהל את הצד הלוגיסטי. מה הדין במקרה כזה ? הרי נגרמו ליקויי בניה רבים במיוחד למעטפת המבנה . ולבן אין תעודה של קבלן. מה הדין במקרה כזה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  07:58, 6 בנובמבר 2015

  יוסי, שלום רב,
  כמו בהרבה מקרים, התשובה תלויה בפרטים. לפי תיאורך בהחלט יכול להיות שהקבלן מפר את החוק, אבל תשובה ברורה אפשרית רק אחרי בדיקה של כל העובדות והפרטים

  תגובה
 • 11:31, 7 בנובמבר 2015

  איזה חומר או נתונים צריך בכדי שאלה יעזרו לי בתביעה ?

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

  יואב סלומון,מנהל הפורום

  17:48, 7 בנובמבר 2015

  יוסי, שלום רב,
  בדי להתחיל בדוק את הנושא צריך את החוזה, פרטי הקבלן (מופיעים בחוזה), היתר הבניה ופירוט של ליקויי הבנייה שנגרמו לדעתך, פרטי מנהל העבודה, צילום שלט של הקבלן באתר הבניה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יואב סלומון

מנהל הפורום: עו"ד יואב סלומון

עו"ד יואב סלומון, מנהל את משרד אבניאל, סלומון ושות', עורך דין משנת 1979, בעל ניסיון רב והתמחות במשפט
למידע נוסף

053-9374435 חיוג
הודעה

פורום זה עוסק בזכויות המשפטיות ואפשרויות התביעה שיש לדיירים אל מול הקבלן בכל הקשור לליקויי בנייה הן בדירה והן ברכוש המשותף.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות, כגון: כיצד להתנהל אל מול הקבלן טרם הגשת תביעה? כיצד תובעים? את מי יש לתבוע? לאיזה בית משפט יש להגיש את התביעה? מה השוני בין תביעת דייר עבור דירתו הפרטית לעומת תביעת נציגות הבית המשותף עבור הרכוש המשותף? ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.